آگوست 28, 2018

پوش فیت Pushfit

پوش فیت چیست ؟

پوش فیت

سیستم لوله کشی فاضلابی پوش فیت Pushfit آخرین تکنولوژی روز در ایران است که در مکان های مختلف به خصوص ساختمان های بلند به کار گرفته میشود .

در سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان ها رقابت بین لوله های پوش فیت و پلی اتیلن بسیار است که هر کدام خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند. لوله های پوش فیت از جنس پلی پروپیلن می باشند که دارای استحکام بالایی هستند ولی از قیمت بالاتری نسبت به لوله های پلی اتیلن برخوردارند که همین امر سبب برتری لوله های پلی اتیلن در این رقابت گردیده است.

سیستم فاضلابی پوش فیت Pushfit

پوش فیت سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمانیست که تمامی اتصالات و لوله های آن از یک طرف دارای سوکت با حلقه آب بندی می باشد و می توان انتهای بدون سوکت آن را با کمی فشار وارد سکوت لوله و یا اتصال نمود. با توجه به نحوه اتصال قطعات به یکدیگر این سیستم را پوش فیت می نامند.

ساختار فیزیکی این سیستم شامل اتصالات با کیفیت و لوله است به این صورت که یک طرف لوله و اتصال مخروطی شده و داخل مخروط یک شیار برای نصب اورینگ که عمل آب بندی لوله و اتصال را انجام می دهد ایجاد گردیده است. اورینگ لوله و اتصالات از نوعی مواد خاص تهیه گردیده که به محض جا زدن موجب چسبندگی و آب بندی لوله و اتصال می گردد.

پوش فیت سیستم جدید فاضلاب ساختمانیست که محدودیت های اجرائی و کاربردی سیستم های قبلی را ندارد. و در عین حال امتیازات جدیدی نیز دارا میباشد . برای اولین بار یک شرکت انگلیسی موفق گردید چنین سیستمی را طراحی و تولید نماید.

ویژگیهای سیستم پوش فیت Pushfit

مقاومت در در برابر ضربه، تنش های مکانیکی و حرارتی و مواد شیمیایی و در نتیجه عمر مفید طولانی لوله، اتصالات و حلقه های آب بندی

صرفه جویی در وقت و هزینه های نگه داری و تعمیرات به دلیل سرعت و سهولت بسیار زیاد در نصب و اجرا
وزن پایین و عدم نیاز به تقویت بخش های پذیرنده بار ساختمان و در نتیجه عدم تحمیل بارهای اضافی به ساختمان

دارای ویژگی Flame Rerardant منطبق با استاندارد DIN 4102-B1 و ایمن در برابر آتش سوزی

هزینه اجرایی پایین به دلیل عدم نیاز به چسب، جوش دادن و نظائر آن
با توجه به خصوصیات فیزیکی اجزای متشکله سیستم دارای آب بندی پایدار و قابل اعتماد حتی در شرایط نشست ساختمان و لرزش های غیر مخرب

قابل اتصال به سایر سیستم های قدیمی قدیمی اعم از پلیمری و آلیاژی

تنوع سایز لوله و اتصالات

توضیحات بیشتر را اینجا ببینید

Leave your comment

Please enter your name.

16 + هفت =

Please enter comment.
تماس با ما
آدرس
تهران، میدان رسالت، خیابان فرجام، بعد از میدان صدم، پلاک 621، واحد 3
تلفن
021-77186410-11
021-77186219-20
ایمیل