اتصالات پلی اتیلن

فروش اتصالات پلی اتیلن در انواع رزوه ای ، جوشی ، تزریقی ، دست ساز و الکتروفیوژن ( پلی ران – پلی رود – تکاب – جورج فیشر) در شرکت توسعه شبکه آبرسانی برای همکاری با پروژه های ساختمانی و آبیاری با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت صورت میگیرد.

 

 

خطوط لوله پلی اتیلن در پروژه‌ها‌ی مختلف نیاز به اتصالات پلی اتیلن دارند که این اتصالات با توجه به نوع پروژه متفاوت خواهند بود.

 

اتصالات پیچی

 

 

 

دارای اسپیلیت و اورینگ های لاستیکی هستند و با فشار 10 اتمسفر تولید میگرند و بیشتر برای مصارف آبیاری و ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد

اتصالات جوشی

 

اتصالات جوشی پلی اتیلن

 

روی لوله های پلی اتیلن جوش داده میشود ابعاد و اندازه اتصالات جوشي پلي اتيلن مي تواند طبق سفارشات مشتري توليد گردد.

همچنين موارد مصرفي آنها در فاضلاب و مواد شيميايي و اسيدي و نفتي و آبرساني تحت فشار بوده و با توجه به مقايسه با اتصالات چدني و فولادي بسيـار مقرون به صرفه مي‌باشد. و در فشارهای کاری 6 ، 10 و 16 اتمسفر تولید میگردند.

اتصالات الکتروفیوژن

 

اتصالات الکتروفیوژن

 

از انواع اتصالاتی است که در خطوط لوله انتقال گاز و خطوط آبرسانی قابل استفاده است.

در اتصالات الکتروفیوژن روش حرارت دهی در مقایسه با روشهای جوش butt fusion است و از جریان برق برای تولید حرارت استفاده می شود.

این روش به علت ایمنی بسیار بالا تنها نوع اتصال مورد تأیید استاندارد IGS برای خطوط انتقال گاز است.

با استفاده از این روش می توان اتصالات پلی اتیلنی مختلف نظیر لوله-لوله، لوله-زانویی، لوله-بوشن (برای مثال در تغییر در قطر خط لوله) و … را ایجاد نمود.

لذا محدودیت روش جوش لب به لب پلی اتیلن در مورد اتصال لوله با سایزهای مشابه را ندارد. همچنین تجربه نشان داده است که اتصال لوله‌های پلی اتیلن با جنس های مختلف پلی اتیلن نیز در این روش مقدور است.

در کنار ایمنی آن، از دیگر مزایای این روش در سرعت بالا و تمیزی اتصال است.

اما از طرفی، محدودیت این روش در هزینه بالا و حداکثر قطر لوله قابل اتصال با این روش است.